Read Başka Zaman Kütüphaneleri by Zoran Živković Free Online


Ebook Başka Zaman Kütüphaneleri by Zoran Živković read! Book Title: Başka Zaman Kütüphaneleri
The author of the book: Zoran Živković
Date of issue: June 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.64 MB
Edition: Zepros

Read full description of the books Başka Zaman Kütüphaneleri:

Sırp edebiyatının önde gelen yazarlarından biri olan Zoran Zivkovic, postmodern fantezi türünün dünya üzerindeki en önemli yapıtlarından olan ve 2003 yılında Dünya Fantezi Ödülü'ne layık görülen "Başka Zaman Kütüphaneleri"nde iç içe geçmiş altı öyküye yer veriyor.
Gelecekte bir gün yazacağı romanlara Internet ortamında, bir web sitesinde rastlayan bir yazarla tanışırız bu öykülerin ilkinde. Sonraki öyküde, posta kutusunda sürekli olarak kalın ciltli kitaplar bulan ve oturduğu apartman dairesinin içini bu kitaplarla dolduran yalnız bir adam çıkar karşımıza. Üçüncü öyküde, dünya üzerinde gelmiş geçmiş ve halen yaşamakta olan tüm insanların biyografilerinden oluşan bir kütüphaneden bir gece vakti korkulu kuşkular içinde çıkmaya çalışırız. Dördüncü öyküde, cehennemde sonsuza dek kitap okumaya mahkûm edilmiş bir günahkârla aynı hücrede buluruz kendimizi. Bizi şaşkına çevirir bütün dünya kitaplarını içinde barındıran küçük bir kitap, beşinci öyküde. Son öyküde, kütüphanesinin rafında karşısına çıkan karton ciltli bir kitaptan kurtulmaya çalışan eski kitap koleksiyoncusunun tecrübesiyle dünya üzerinde bugüne değin yayımlanmış ne kadar kitap varsa hepsini içimizde buluruz.
Olağanüstü bir düş gücünün ürünü olan "Başka Zaman Kütüphaneleri," içinde Pandora'nın kutusunun saklı olduğu bir roman.

Read Ebooks by Zoran ŽivkovićRead information about the author

Ebook Başka Zaman Kütüphaneleri read Online! Zoran Živković was born in Belgrade, former Yugoslavia, in 1948. In 1973 he graduated from the Department of General Literature with the theory of literature, Faculty of Philology of the University of Belgrade; he received his master's degree in 1979 and his doctorate in 1982 from the same school. He lives in Belgrade, Serbia, with his wife Mia, who is French, and their twin sons Uroš and Andreja. He teaches Creative Writing at the University of Belgrade, Faculty of Philology. He's received plenty of awards, one of them being the World Fantasy Award for Best Novella (The Library, 2003).


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Başka Zaman Kütüphaneleri
Read EBOOK Başka Zaman Kütüphaneleri by Zoran Živković Online free

Download PDF: baka-zaman-ktphaneleri.pdf Başka Zaman Kütüphaneleri PDF