Read Şifacının Çırağı by Melanie Dickerson Free Online


Ebook Şifacının Çırağı by Melanie Dickerson read! Book Title: Şifacının Çırağı
The author of the book: Melanie Dickerson
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 557 KB
Edition: Tual Yayınları

Read full description of the books Şifacının Çırağı:

Rose Hagenheim Kalesinde şifacının çırağı olarak çalışmaya başlar, bu köylü bir aileden olan Rose için olağanüstü bir fırsattır. Kan görmek onu son derece rahatsız etse de, mutlaka bunu başarmalıydı. Aslınsa onun gibi güzel, zeki ve alımlı bir kız için o kadar da zor olmamalıydı.
Bir gün usta şifacı uzakta olduğunda, gelecekte Dük olacak kişi Lord Hamlin yaralı bir halde kaleye getirilir ve onunla ilgilenmesi gereken kişi de Rosedur. Rose şifacı olarak ona odaklanmak zorundaydı ve yarayla ilgilenirken, daha önce hiç hissetmediği bir duygu sarmalı içine kapılmıştı. Lord Hamlinin de aynı şekilde hissedip hissetmediğini merak etmeye başladığında yaşamının da enteresan bir hal alacağının farkında değildi. O gün kaderinin baştan yazılacağını nerden bilebilirdi ki? Gizemli bir kadınla ilişkisi olan Lord Hamlin içinde artık gelecek çok karmaşık bir hal alacaktı. Melanie Dickerson harika bir kurgu ve romantizm yaşatıyor bu kitapta bizlere. Hagenheim Kalesinin güzelliği gerçekçi bir ortaçağ dünyası çiziyor.
Ortaçağ hikayeler, masallar ve romantizm seviyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız.
(Tanıtım Bülteninden)

Read Ebooks by Melanie DickersonRead information about the author

Ebook Şifacının Çırağı read Online! Melanie Dickerson is a New York Times bestselling author, a two-time Christy Award finalist, two-time Maggie Award winner, Carol Award winner, two-time winner of the Christian Retailing's Best award, and her book, The Healer's Apprentice, won the National Readers Choice Award for Best First Book. She is a member of American Christian Fiction Writers (ACFW) and Romance Writers of America (RWA). Melanie earned a bachelors degree in special education of the hearing impaired from The University of Alabama and has worked as a teacher in Georgia, Tennessee, and Ukraine. She lives with her husband and two children in Huntsville, Alabama.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Şifacının Çırağı
Read EBOOK Şifacının Çırağı by Melanie Dickerson Online free

Download PDF: ifacnn-ra.pdf Şifacının Çırağı PDF