Read Fırsatçı by Tarryn Fisher Free Online


Ebook Fırsatçı by Tarryn Fisher read! Book Title: Fırsatçı
The author of the book: Tarryn Fisher
Date of issue: May 2013
ISBN: 6055175207
ISBN 13: 9786055175207
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 6.20 MB
Edition: Aspendos

Read full description of the books Fırsatçı:

Kalbini sadece bir kez verebilirsin; ondan sonraki her şey ilk aşkının peşinden gelir.

Her fırsattan istifade etmesiyle bilinen sivri dilli Olivia Kaspen, akılsızca çekip gitmesine izin verdiği eski erkek arkadaşı Caleb Drake ile şans eseri karşılaşınca kendisini ilk aşkıyla ikinci bir şans isterken bulur.

Caleb'ın hafızasını kaybettiğini öğrenen Olivia, onu geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermelidir. Ancak gerçek kimliğini ve kötü geçmişlerini gizli tutmaya çalışan Olivia'nın en büyük engeli Caleb'ın kurnaz yeni kız arkadaşı, Leah Smith'tir.

Böylece bu iki hırslı kadın arasında kendilerini hatırlamayan bir adamı elde etmek için girdikleri vahşi bir mücadele başlar. Ama çok geçmeden Olivia, bir zamanlar kendisinin olanı almak için savaşırken yalanlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Peki, aşk her şeyi affeder mi?

Read Ebooks by Tarryn FisherRead information about the author

Ebook Fırsatçı read Online! I would like to write a novel that every, single person loves, but not even J.K. Rowling could do that. Instead, I try to write stories that pull on people's emotions. I believe that sadness is the most powerful emotion, and swirled with regret the two become a dominating force. I love villains. Three of my favorites are Mother Gothel, Gaston and the Evil Queen who all suffered from a pretty wicked case of vanity (like me). I like to make these personality types the center of my stories.
I love rain, Coke, Starbucks and sarcasm. I hate bad adjectives and the word "smolder". If you read my book-I love you. If you hate my book-I still love you, but please don't be mean to me; I'm half badass, half cry baby.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Fırsatçı
Read EBOOK Fırsatçı by Tarryn Fisher Online free

Download PDF: frsat.pdf Fırsatçı PDF