Read Jak (ne)být divný na netu by Felicia Day Free Online


Ebook Jak (ne)být divný na netu by Felicia Day read! Book Title: Jak (ne)být divný na netu
The author of the book: Felicia Day
Date of issue: March 30th 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 947 KB
Edition: Jota

Read full description of the books Jak (ne)být divný na netu:

Kniha Jak (ne)být divný na netu od průkopnice online zábavy, herečky a „královny geeků“ Felicie Day obsahuje zábavné, svérázné a inspirující vzpomínky na neobvyklé dětství, cestu za internetovou slávou i na to, jak své podivínství přijala a našla si vlastní místo na slunci.
Když byla Felicia Day malá, celým svým srdcem (zoufale) toužila navázat vztah s ostatními dětmi. Vyrůstala na samém jihu USA, kde se jí dostalo domácího vzdělávání. Svou partu si proto hledala na internetu. Ten byl tou dobou v plenkách a Felicia si rychle osvojila každý jeho nový vývojový stupeň – ve vznikajícím digitálním světě nacházela radost a nepravděpodobná přátelství.
Kdyby neprožila tak neobvyklé mládí – ještě v šestnácti letech ji máma každý den vozila do školy autem – asi by v sobě nikdy nenašla naivní přesvědčení, že si prosadí vlastní životní cestu. Po studiu matematiky zamířila do Hollywoodu, aby se věnovala herectví, přestože neměla naprosto žádné kontakty. Když ji pak přestalo bavit ztvárňovat jen samé bláznivé sekretářky, které se po večerech starají doma o kočku, rozhodla se pro internet natočit vlastní seriál.
Feliciin náhlý internetový úspěch odstartoval její kariéru a brzy se stala jedním z nejvýznamnějších tvůrců v oblasti nových médií. Dnes je její svět naplněn kreativitou, počítačovými hrami a špetkou feminismu – stejně jako její vzpomínky.
V knize Jak (ne)být divný na netu zaznívá Feliciin zábavný a osobitý hlas a dokazuje, že bychom si všichni měli vážit toho, čím se od ostatních lišíme, a najít v sobě odvahu podělit se o to se světem. Protože dnes je možné vše – dokonce i pro podivíny z digitálního světa.

Read Ebooks by Felicia DayRead information about the author

Ebook Jak (ne)být divný na netu read Online! Actress, New Media Geek, Gamer, Misanthrope. Voracious reader of Fantasy and Sci-Fi, especially with a romance twist. Has a book club on Goodreads called Vaginal Fantasy to celebrate the smuttier side of genre literature. Join in if you dare!

Felicia is the creator of The Guild and producer of the web series network Geek and Sundry.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Jak (ne)být divný na netu
Read EBOOK Jak (ne)být divný na netu by Felicia Day Online free

Download PDF: jak-nebt-divn-na-netu.pdf Jak (ne)být divný na netu PDF