Read Levıathan Havadan Gelen Güç by Scott Westerfeld Free Online


Ebook Levıathan Havadan Gelen Güç by Scott Westerfeld read! Book Title: Levıathan Havadan Gelen Güç
The author of the book: Scott Westerfeld
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 6.98 MB
Edition: Epsilon Yayınevi

Read full description of the books Levıathan Havadan Gelen Güç:

Librarian's Note: this is an alternate cover edition - ISBN 13: 9789944823296

Yıl 1914...
Arşidük Franz Ferdinand ve karısı henüz suikaste uğramıştır, politik entrikalar ve panik tüm bölgeyi kasıp kavurmaktadır.
Bunlar size tanıdık geliyor olabilir fakat bu çatışmadaki yanlışlar tarih derslerinizden hatırladıklarınızla tam olarak aynı değil. Bu dünyada, güçler iki karşıt felsefeye göre ayrılıyor. Ya kaderi karmaşık bir şekilde tasarlanmış insan dizaynı dişlilerle ve pistonlarla makineciliğe adamış bir Clanker’sınızdır. Ya da Charles Darwin’in devrim yaratan buluşlarını çağdaş yaşama ulaşmak için bir adım ileriye götürerek canlı yaratıkları evrimleştirmeye başlayan bir Darwinist’sinizdir. bunlar aslında kapak yazıları ama başlangıç için yeterli olabiler sanki?
Avusturya-Macaristan tahtının müstakbel vârisi Prens Aleksandar firardadır. Kendi halkı ona sırtını dönmüştür. Elinde kalan son şey eskimiş bir savaş makinesi ve sadık askerleridir.
Deryn Sharp İngiliz hava kuvvetlerinde bir erkek çocuğu kılığında görev yapan sıradan halktan biridir. Çok yetenekli bir havacıdır. Fakat sırrı sürekli ortaya çıkma tehlikesi altındadır.

Read Ebooks by Scott WesterfeldRead information about the author

Ebook Levıathan Havadan Gelen Güç read Online! Scott Westerfeld is a New York Times bestselling author of YA. He was born in the Texas and now lives in Sydney and New York City. In 2001, Westerfeld married fellow author Justine Larbalestier.

He is best know for the Uglies and Leviathan series, and his next book, Afterworlds, comes out September 23, 2014.

His book Evolution's Darling was a New York Times Notable Book, and won a Special Citation for the 2000 Philip K. Dick Award. So Yesterday won a Victorian Premier's Award and both Leviathan and Midnighters 1: The Secret Hour won Aurealis Awards. Peeps and Uglies were both named as Best Books for Young Adults 2006 by the American Library Association.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Levıathan Havadan Gelen Güç
Read EBOOK Levıathan Havadan Gelen Güç by Scott Westerfeld Online free

Download PDF: levathan-havadan-gelen-g.pdf Levıathan Havadan Gelen Güç PDF