Read Starp pelēkiem toņiem by Ruta Sepetys Free Online


Ebook Starp pelēkiem toņiem by Ruta Sepetys read! Book Title: Starp pelēkiem toņiem
The author of the book: Ruta Sepetys
Date of issue: 2011
ISBN: 9934022389
ISBN 13: 9789934022388
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 15.11 MB
Edition: Zvaigzne ABC

Read full description of the books Starp pelēkiem toņiem:

Vai kādreiz esat domājuši par to, cik vērta ir cilvēka dzīvība? Torīt mana brāļa dzīvība bija kabatas pulksteņa vērtībā.

1941. gadā piecpadsmitgadīgo Līnu gaida iestāšanās mākslas skolā, pirmās satikšanās un viss, ko spēj dāvāt vasara. Taču kādu nakti Līnas mājās ielaužas čekisti, lai viņu kopā ar māti un jaunāko brāli deportētu uz Sibīriju. Līnas tēvs ir nošķirts no ģimenes, notiesāts uz nāvi un ieslodzīts cietumā. Viss ir zaudēts.
Līna bezbailīgi cīnās par izdzīvošanu un cieši apņemas: ja paliks dzīva, tad par godu savai ģimenei un neskaitāmiem tūkstošiem citu deportēto iemūžinās visu pieredzēto zīmējumos un atmiņu pierakstos. Viņa ļoti riskē, nododama tālāk savus zīmējumus, cerēdama, ka tie, iedami no rokas rokā, sasniegs viņas tēvu un aiznesīs viņam ziņu, ka sieva un bērni vēl ir dzīvi.
Moku ceļš Sibīrijā ir garš, un Līnai, tāpat kā citiem, dienu pēc dienas palīdz izturēt neticams gribasspēks, mīlestība un cerība. Taču – vai ar mīlestību pietiks, lai izdzīvotu?
Romāns “Starp pelēkiem toņiem” liek aizrauties elpai, saviļņo līdz sirds dziļumiem un parāda, cik brīnumains var būt cilvēku gara spēks.

Read Ebooks by Ruta SepetysRead information about the author

Ebook Starp pelēkiem toņiem read Online! Ruta Sepetys was born and raised in Michigan in a family of artists, readers, and music lovers. As an author of historical fiction, Ruta is drawn to stories of strength through struggle. Her award-winning debut novel, "Between Shades of Gray" was inspired by her family's history in Lithuania and is published in 45 countries. Her second novel, "Out of the Easy" is set in the French Quarter of New Orleans in 1950, and her third novel "Salt to the Sea" exposes one of the greatest hidden disasters of World War II. Ruta lives in a treehouse in the hills of Tennessee.

To read about Ruta's latest escapades, visit her website www.rutasepetys.comEbooks PDF EpubAdd a comment to Starp pelēkiem toņiem
Read EBOOK Starp pelēkiem toņiem by Ruta Sepetys Online free

Download PDF: starp-pelkiem-toiem.pdf Starp pelēkiem toņiem PDF