Read Jak drahá je intuice? by Dan Ariely Free Online


Ebook Jak drahá je intuice? by Dan Ariely read! Book Title: Jak drahá je intuice?
The author of the book: Dan Ariely
Date of issue: 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 24.64 MB
Edition: Práh

Read full description of the books Jak drahá je intuice?:

Autor Dan Ariely napsal ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! a nazval jej Jak drahá je intuice?

* Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny?
* Proč máme tak rádi nábytek, který si sešroubujeme sami?
* Proč nám vlastní nápady vždycky připadají o chloupek lepší než ty cizí?
* Proč je pomsta tak sladká?

Dan Ariely se proslavil už svou knihou Jak drahé je zdarma, která se stala bestsellerem ve Spojených státech a v mnoha zemích Evropy včetně České republiky. V ní Ariely poprvé ukázal, že i ta nejdůležitější rozhodnutí v našich životech mívají iracionální kořeny, aniž bychom o tom věděli a aniž bychom si to chtěli připustit. Ve své nejnovější knize, Jak drahá je intuice, Ariely čtivě a poutavě dokazuje, že naše iracionální já má i své kladné stránky - jen jich musíme umět využít. Tentokrát se Ariely zaměřuje nejen na profesionální sféru, ale také na romantické vztahy, manželství nebo třeba charitu - a v každé situaci objevuje zasuté vlivy a příčiny, které opravdu stojí za naším jednáním, našimi chybami a našimi úspěchy.

I ve své poslední knize používá Ariely svou atraktivní a unikátní metodu známou z předchozích knih - tedy zábavné experimenty, které přivádějí lidi do nezvyklých situací a umožňují studium jejich chování. Ať už se jedná o konflikty v kanceláři, milostná vzplanutí nebo hledání smyslu života, Ariely dokáže čtenáře naučit, aby se zbavil negativních vlivů z minulosti a rozhodoval se lépe. Kniha Jak drahá je intuice změní vaši práci, váš partnerský vztah a váš život.

Read Ebooks by Dan ArielyRead information about the author

Ebook Jak drahá je intuice? read Online! From Wikipedia:

Dan Ariely is the James B. Duke Professor of Behavioral Economics at Duke University. He also holds an appointment at the MIT Media Lab where he is the head of the eRationality research group. He was formerly the Alfred P. Sloan Professor of Behavioral Economics at MIT Sloan School of Management.

Dan Ariely grew up in Israel after birth in New York. He served in the Israeli army and when 18 suffered third-degree burns over 70 percent of his body from an accidental magnesium flare explosion during training.

Ariely recovered and went on to graduate from Tel Aviv University and received a Ph.D. and M.A. in cognitive psychology from the University of North Carolina at Chapel Hill, and a Ph.D. in business from Duke University. His research focuses on discovering and measuring how people make decisions. He models the human decision making process and in particular the irrational decisions that we all make every day.

Ariely is the author of the book, Predictably Irrational: The Hidden Forces That Shape Our Decisions, which was published on February 19, 2008 by HarperCollins. When asked whether reading Predictably Irrational and understanding one's irrational behaviors could make a person's life worse (such as by defeating the benefits of a placebo), Ariely responded that there could be a short term cost, but that there would also likely be longterm benefits, and that reading his book would not make a person worse off.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Jak drahá je intuice?
Read EBOOK Jak drahá je intuice? by Dan Ariely Online free

Download PDF: jak-drah-je-intuice.pdf Jak drahá je intuice? PDF