Read Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü by Malcolm Gladwell Free Online


Ebook Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü by Malcolm Gladwell read! Book Title: Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü
The author of the book: Malcolm Gladwell
Date of issue: June 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 32.52 MB
Edition: MediaCat

Read full description of the books Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü:

Bir çiftin tartışmasına kulak misafiri olup ilişkilerinin geleceğine dair bir fikre kapıldığınız oldu mu hiç? Maç izlerken bir pasın gol olup olmayacağını anladığınız bir an... Ya da yaptığınız bir iş görüşmesinin ardından işe alınacağınızı düşündüğünüz halde yanıldığınız bir durum...

Elinizdeki kitap, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç biradım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.

Gladwell, zihnimizin nasıl tepki verdiğini incelediği bu kitabında çok düşünmeden alınan kararların, ince ince düşünülmüş kararlar kadar iyi olabildiği örnekleri çözümlerken, her zamanki gibi madalyonun diğer yüzüne bakmayı ihmal etmiyor ve içgüdülerimizin bize ihanet ettiği anları da sorguluyor. Psikoloji ve nörobilim teorilerinin hayatın çeşitli alanlarından zengin ve yaşanmış örneklerle sınandığı Blink'i okurken kendinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

"Roman tadında...Blink, dünyamıza ve benliklerimize dair şaşırtıcı içgörülerle dolu."
(Tanıtım Bülteninden)

Read Ebooks by Malcolm GladwellRead information about the author

Ebook Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü read Online! Malcolm Gladwell is a United Kingdom-born, Canadian-raised journalist now based in New York City. He is a former business and science writer at the Washington Post. He has been a staff writer for The New Yorker since 1996. He is best known as the author of the books The Tipping Point: How Little Things Can Make a Big Difference (2000), Blink: The Power of Thinking Without Thinking (2005), Outliers: The Story of Success (2008) and David and Goliath: Underdogs, Misfits and the Art of Battling Giants (2013).


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü
Read EBOOK Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü by Malcolm Gladwell Online free

Download PDF: blink-dnmeden-dnebilmenin-gc.pdf Blink: Düşünmeden Düşünebilmenin Gücü PDF