Read X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1 by Ed Brubaker Free Online


Ebook X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1 by Ed Brubaker read! Book Title: X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1
The author of the book: Ed Brubaker
Date of issue: April 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 599 KB
Edition: Marmara Çizgi

Read full description of the books X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1:

House of M, Soykırım (Decimation) ve Nesli Tükenen Türler (Endangered Species) maceralarının sonrasında gelişen olaylar yüzünden mutantların geleceği daha önce hiç olmadığı kadar iç karartıcı bir hal almıştır. Evrim döngüleri sona ermiş gibi görünürken birden bir mucize olur. Scarlet Witch'in gezegendeki hemen hemen her mutantın X-Geni'ni sildiği trajik M-Günü'den sonra ilk kez bir mutant bebek dünyaya gelir. Ama bu umut kaynağı büyük bir çarpışmayı da beraberinde getirir. Çocuğa ulaşmak, onu ele geçirmek ve hatta yok etmek üzere birçok grup takibe başlar. Gezegendeki her mutantın içine karıştığı bir savaştır bu. Ok yayadan çıkmıştır. Marvel’ın en yaratıcı yazar ve çizerlerinin ortak gayretleri sonucunda okuyucuyla buluşan X-Men: Mesih KompleXi, X-Men evreninin zengin dokusunu eşeleyerek ortaya baş döndürücü, heyecan dolu bir belirsizlik çıkarıyor ve mutant ırkının geleceği için yeni bir rota çiziyor.

Toplam 2 ciltten oluşan bu maceranın ilk sayısında X-Men: Messiah Complex One-Shot, Uncanny X-Men #492-493, X-Factor #25-26, New X-Men #44, X-Men #205 bir araya getirilmiştir.

Read Ebooks by Ed BrubakerRead information about the author

Ebook X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1 read Online! Ed Brubaker (born November 17, 1966) is an Eisner Award-winning American cartoonist and writer. He was born at the National Naval Medical Center, Bethesda, Maryland.

Brubaker is best known for his work as a comic book writer on such titles as Batman, Daredevil, Captain America, Iron Fist, Catwoman, Gotham Central and Uncanny X-Men. In more recent years, he has focused solely on creator-owned titles for Image Comics, such as Fatale, Criminal, Velvet and Kill or Be Killed.

In 2016, Brubaker ventured into television, joining the writing staff of the HBO series Westworld.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1
Read EBOOK X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1 by Ed Brubaker Online free

Download PDF: x-men-mesih-komplexi-cilt-1.pdf X-Men: Mesih KompleXi, Cilt 1 PDF