Read Łowcy Diuny by Brian Herbert Free Online


Ebook Łowcy Diuny by Brian Herbert read! Book Title: Łowcy Diuny
The author of the book: Brian Herbert
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 669 KB
Edition: Rebis

Read full description of the books Łowcy Diuny:

Pierwsza część dwutomowego zakończenia KRONIK DIUNY F. Herberta

Brian Herbert (ur. 1947) to najstarszy syn Franka Herberta, pisarz znany głównie jako kontynuator "Kronik Diuny". Z jego powieści polski czytelnik zna "Ród Atrydów", "Ród Harkonnenów" i "Ród Korrinów" (wraz z Kevinem J. Andersonem). Jest też autorem biografii Franka Herberta "Dreamer of Dune".

Kevin J. Anderson (ur. 1962) zasłynął powieściami osadzonymi w świecie "Gwiezdnych wojen" i cyklem "Z archiwum X". Jego "Budowniczowie nieskończoności" (wraz z Dougiem Beasonem) byli w roku 1993 nominowani do nagrody Nebula.

Obaj autorzy kontynuują sagę Franka Herberta o Diunie. Napisali trylogie "Preludium do Diuny" i "Legendy Diuny" oraz dwutomowe zakończenie oryginalnego cyklu: "Łowcy Diuny" i "Czerwie Diuny".

Odkąd Dostojne Matrony zniszczyły Rakis i niemal wszystkie planety Tleilaxan, galaktyce znowu zagląda w oczy widmo głodu przyprawy. To szansa dla Kapitularza, na którym żyją teraz czerwie, i dla Murbelli, która z uporem tworzy tam nowe zgromadzenie żeńskie. Walki z Dostojnymi Matronami, intrygi podzielonej na frakcje Gildii Kosmicznej oraz podstępny plan nowej generacji maskaradników odwracają jednak nieustannie jej uwagę od najważniejszego niebezpieczeństwa - wroga z zewnątrz.

Zwycięstwo w zbliżającym się Kralizeku zapewnić może tylko Kwisatz Haderach, lecz jego ghola jest na statku, którym Sziena i Duncan Idaho uciekli z Kapitularza. Tymczasem na statek ten nieustannie zarzucają swą sieć diaboliczni łowcy...

"Frank Herbert byłby z pewnością zachwycony i dumny z tej kontynuacji swojej wizji"- Dean Koontz

Read Ebooks by Brian HerbertRead information about the author

Ebook Łowcy Diuny read Online! Brian Patrick Herbert is an American author who lives in Washington state. He is the elder son of science fiction author Frank Herbert.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Łowcy Diuny
Read EBOOK Łowcy Diuny by Brian Herbert Online free

Download PDF: owcy-diuny.pdf Łowcy Diuny PDF