Read Hlad jako žádný jiný by Kresley Cole Free Online


Ebook Hlad jako žádný jiný by Kresley Cole read! Book Title: Hlad jako žádný jiný
The author of the book: Kresley Cole
Date of issue: June 13th 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 6.17 MB
Edition: Baronet

Read full description of the books Hlad jako žádný jiný:

Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Tam sice stopu ztrácí, ale nenechá se odradit a hledá svou vyvolenou ženu dál. S hrůzou zjišťuje, že je jí upírka Emmaline Troyová. Lachlain ovšem netuší, že Emma je napůl upírka, napůl valkýra. Unese ji k sobě domů, do Skotska. Při společném životě pak poznávají nejen jeden druhého, ale i každý sám sebe. Plachá a bázlivá Emma se proměňuje v silnou ženu, která ví, co chce. Lachlain je původně odhodlaný, že ji prostě přiměje k tomu, aby žila po jeho boku, ale ve hře zdaleka nejsou pouze jeho přání.

Upíři navíc zjistí, kdo Emmaline je, a chtějí ji získat pro sebe…

Read Ebooks by Kresley ColeRead information about the author

Ebook Hlad jako žádný jiný read Online! Kresley Cole is the #1 New York Times bestselling author of the electrifying Immortals After Dark paranormal series, the young adult Arcana Chronicles series, the erotic Gamemakers series, and five award-winning historical romances.

A master’s grad and former athlete, she has traveled over much of the world and draws from those experiences to create her memorable characters and settings.
Her IAD books have been translated into 23 foreign languages, garnered three RITA awards, a RWA Hall of Fame induction, and consistently appear on the bestseller lists, in the U.S. and abroad.

Cole lives in Florida with her family. Learn more about Kresley at: www.kresleycole.com & www.thearcanachronicles.com
Ebooks PDF EpubAdd a comment to Hlad jako žádný jiný
Read EBOOK Hlad jako žádný jiný by Kresley Cole Online free

Download PDF: hlad-jako-dn-jin.pdf Hlad jako žádný jiný PDF