Read Firar by Alice Munro Free Online


Ebook Firar by Alice Munro read! Book Title: Firar
The author of the book: Alice Munro
Date of issue: March 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 36.93 MB
Edition: Can Yayınları

Read full description of the books Firar:

Dünyanın en iyi öykü yazarları arasında sayılan, Nobel Edebiyat Ödülü sahibi Alice Munro'nun bu kitabındaki sekiz öykünün her biri içeriğinin derinliği ve çok boyutluluğuyla roman olabilecek kadar kapsamlı; buna karşın kısa öykü yapısının kurallarına ve seçiciliğine sıkı sıkıya bağlı; dahası bir solukta okunacak kadar sürükleyici.

Öykülerin hemen hepsinde birkaç aydan 40 yıla uzanan geri dönüşler var. Bu geri dönüşlerin hiçbirinde bir yaşamın açıklaması yapılmıyor, yaşananlara mazeret aranmıyor, sadece yaşamın geçmişteki o kesiti gösteriliyor. Üstelik sağlıksız bir duygusallığa kapılmadan, serinkanlı bir yaklaşımla anlatılıyor olaylar.

Munro'nun eşsiz betimlemeleriyle çizdiği kişiler, neredeyse herkese tanıdık gelecek kadar gerçek ve Munro, her zamanki ustalığıyla sade döşenmiş loş salonları, tavan aralarını, limonlukları anlatırken, her yanı elinizle koymuş gibi o mekânlarda rahatça gezineceksiniz.

Read Ebooks by Alice MunroRead information about the author

Ebook Firar read Online! Alice Ann Munro, née Laidlaw, is a Canadian short-story writer who is widely considered one of the world's premier fiction writers. Munro is a three-time winner of Canada's Governor General's Award for fiction. Her stories focus on human relationships looked at through the lens of daily life. She has thus been referred to as "the Canadian Chekhov."

She is the winner of the 2013 Nobel Prize in Literature.

(Arabic: أليس مونرو)


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Firar
Read EBOOK Firar by Alice Munro Online free

Download PDF: firar.pdf Firar PDF