Read Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi by Melody Beattie Free Online


Ebook Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi by Melody Beattie read! Book Title: Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi
The author of the book: Melody Beattie
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 2.75 MB
Edition: Alma littera

Read full description of the books Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi:

Šioje klasika tapusioje saviugdos knygoje amerikiečių psichologė Melody Beattie supažindina su kopriklausomais – žmonėmis, linkusiais pernelyg kontroliuoti kitus. Pirmiausia tai žmonės, gyvenantys su priklausomybių valdomais artimaisiais: alkoholikais, lošėjais, darboholikais. Tačiau ši knyga ne tik jiems – daugelis susiduriame su per daug rūpestingais tėvais ar valdingais sutuoktiniais, linkusiais sekti kiekvieną mūsų žingsnį.

Pasak autorės, kontrolė – tik iliuzija. Mes negalime suvaldyti kito žmogaus minčių ar emocijų ir prievarta veikti jų valios. Vieninteliai žmonės, kuriems galime padėti, esame mes patys. Ši knyga – apie tai, kaip apsisaugoti nuo skausmo ir suimti gyvenimą į savo rankas.

Žurnalas „Time“ Melody Beattie pavadino Amerikos fenomenu – asmenine patirtimi paremtais, pačios sukurtais metodais ji pagelbėjo daugybei žmonių visame pasaulyje.

Daugiau nei 25 metus leidžiami „Nepriklausomi“ vis dar yra viena perkamiausių ir aktualiausių saviugdos knygų. Iš viso jos parduota per 5 milijonus egzempliorių.

Kaip sako autorė, ši knyga, kurią parašyti paskatino asmeniniai jos išgyvenimai, skirta ne tik tiems, kas turi ryšių su priklausomybių valdomais žmonėmis (alkoholikais, lošėjais, darboholikais ar neurotikais), bet ir tėvams bei sutuoktiniams, kurie dažnai linkę gyventi savo artimųjų gyvenimus.

Melody Beattie įsitikinusi, kad kontrolė – tik iliuzija. Mes negalime suvaldyti kito žmogaus minčių ar emocijų ir prievarta veikti jų valios. Palengva, žingsnis po žingsnio, ji moko suvokti savo priklausomybę nuo kito žmogaus, ir iš jos išsivaduoti.

Ši knyga yra apie svarbiausią ir tikriausiai labiausiai ignoruojamą žmogaus atsakomybę – rūpinimąsi savimi. Apie tai, ką galite padaryti, kad pasijustumėte geriau.
Melody Beattie

Read Ebooks by Melody BeattieRead information about the author

Ebook Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi read Online! Over the years, Melody Beattie has become well-known in the world of self-help literature. After turning away from a life of addiction and suffering, Melody shared her own story in order to help others change theirs. Her overnight sensation, Codependant No More, has been influencing millions for over twenty years. Her passion for writing has resulted in fifteen books, including: Co-Dependants Anonymous and The Grief Club. She has also been featured as a journalist in magazines such as Time and People. Beattie was met with many struggles as a child. After months in court-ordered rehabilitation she was struck by a spiritual awakening and entered the world with a strong conviction to help others. Her honest and compassionate words have helped shaped the self-help industry.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi
Read EBOOK Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi by Melody Beattie Online free

Download PDF: ne-priklausomi-kaip-liautis-kontroliuoti-kitus-ir-pradti-rpintis-savimi.pdf Ne-priklausomi. Kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi PDF