Read Öteki Kışın Kitabı by Bora Abdo Free Online


Ebook Öteki Kışın Kitabı by Bora Abdo read! Book Title: Öteki Kışın Kitabı
The author of the book: Bora Abdo
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 33.92 MB
Edition: Alakarga Yayıncılık

Read full description of the books Öteki Kışın Kitabı:

Öykü yolculuğumuzun geldiği noktada, kendi dilini ve oylumlu dünyasını yaratabilmiş genç bir yazar Bora Abdo. Öykücülüğümüzün gelecekteki köse taslarından birisi olacak Öteki Kışın Kitabı; bizi, insana yapılan yolculukta yepyeni duraklara götürüyor her öyküsüyle. Dili bir araç olmaktan çıkarıp yazının odağına yerleştiriyor, bunu da kendine has, esine az rastlanır bir biçemle yapıyor. Genç bir ustanın doğusunu ve yolculuğunun ilk adımlarını müjdeliyor, Öteki Kışın Kitabı.

Read Ebooks by Bora AbdoRead information about the author

Ebook Öteki Kışın Kitabı read Online! 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. 1995-1997 yılları arasında çeşitli dergilerde öyküleri yayımlandı.1997- 2009 yılları arasında yazmadı. 2009 yılında yeniden öykülerine geri döndü.

Notos, kitap-lık, Sözcükler, Sarnıç, Dünyanın Öyküsü ve İzafi dergilerinde öyküleri yayımlandı.2012 yılında Karakış Üçlemesi’nin ilki olan Öteki Kışın Kitabı, Alakarga Sanat Yayınları tarafından yayımlandı. Bu kitapla 2013 Yunus Nadi Öykü Ödülü’ne değer görüldü. Üçlemenin ikincisi, Gerçek Adı Süreyya adında bir roman.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Öteki Kışın Kitabı
Read EBOOK Öteki Kışın Kitabı by Bora Abdo Online free

Download PDF: teki-kn-kitab.pdf Öteki Kışın Kitabı PDF